insta

گروه موسیقی

اهداف

آموزش موسیقی مطابق با سرفصل های دانشگاهی ، برگزاری دوره‌های تکمیلی و کارگاههای آموزشی با بهره گیری و استفاده از تجارب و دانش استادان و فارغ التحصیلان گرایش های فعالیت های موسیقی در داخل و خارج کشور ، شناسایی و حمایت از هنرجویان نخبه و استعدادهای درخشان موسیقی کودک و نوجوان ، برگزاری جشنواره داخلی دوسالانه موسیقی به منظور ارتقاء سطح فعالیت های موسیقیایی و معرفی هنر آموختگان برتر این رشته ، برگزاری دوره‌های تربیت مدرس در رشته های سلفژ و تئوری موسیقی کودک برای هنرآموختگان (به شرکت کنندگان در صورت موفقیت در آزمون و ارزشیابی پایان دوره مدرک تدریس سلفژ و موسیقی کودک اعطاء می گردد.)

گستره فعالیت

زمینه فعالیت گروه موسیقی شامل آموزش سلفژ و تئوری موسیقی ساز ایرانی ( تار ، سه تار، سنتور ،کمانچه، نی ، دف ،تنبک و ...) ساز های غیر ایرانی ( پیانو، ویولون ، گیتار، فلوت، ویولنسل و ...) موسیقی کودک ، آواز کرال ، آواز کلاسیک ،هارمونی ،آهنگ سازی.... میباشد.


توضیحات آموزشی

آموزش موسیقی هر سال در 4 ترم بهار، تابستان ، پاییز و زمستان برگزار می گردد.
درس سلفژ و تئوری موسیقی به عنوان پیش نیاز آموزش ساز و آواز و دیگر گرایش های موسیقی (به استثناء ، دف ، تنبک و کاخن) است
برای افراد زیر 15 سال درس سلفژ و تئوری موسیقی ویژه نوجوانان در دو گروه سنی 11 تا 13 سال و 13 تا 15 سال معمولا در ترم تابستان ارائه می شود.
آموزش موسیقی کودکان در قالب 6 ترم آموزشی در دو گروه سنی 5 تا 7 سال و 7 تا 10 سال در طول سال برگزار می گردد.
آموزش در تمامی رشته های ساز و آواز به استثنا دف تنبک و کاخن به صورت خصوصی می باشد.
برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از عناوین کامل رشته های آموزشی در گروه موسیقی به بخش ثبت نام مراجعه کنید. و برای اخذ مدرک هنری در گروه موسیقی به صفحه نخست سایت مراجعه نمایید.